KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507337
nr 1550 7337
Alfred W Johnston (1885-1961), "En blick av California under sommaren", Signerad. Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 70x85 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:47:47
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr